platenbeurs

LPVINYL PLATENBEURS AGENDA

Op deze pagina een overzicht van bij mij bekende of gemelde platenbeurzen.
Aanvullingen en/of opmerkingen graag via e-mail adres lpvinyl@yahoo.co.uk

Disclaimer: Let op, hoewel onderstaande lijst zo nauwkeurig mogelijk is, kan ik niet instaan voor het doorgaan van de betreffende platenbeurzen. Als je van plan bent te gaan is het verstandig altijd nog even vooraf te controleren of de platenbeurs definitief doorgaat!
Telefoonnummers van de organisatoren onderaan de lijst.

 

 

platenbeurs3platenbeurs1

Dag Datum Plaats Land Locatie Tijd Organisatie
vr 7-mei Eindhoven NL 18 Septemberplein Ray Elpee
za 8-mei Genemuiden NL d'Overtoom 10-14
za 8-mei Cherbourg FR Salle des fetes Place Central 9-19.
zo 9-mei Den Bosch NL Burgemeester Loeffplein Robbie's records
zo 23-mei Wanroij NL De Bergen Ray Elpee
zo 23-mei Rehon FR 33 Rue des Charmes 10-18 Vincent Todeschini
zo 30-mei Neerkant NL De Moost Oldies Club
zo 30-mei Purmerend NL P3 11-17 P3/Lab music
vr 4-juni Eindhoven NL 18 Septemberplein Ray Elpee
zo 6-juni Rehon FR 33 Rue des Charmes 10-18 Vincent Todeschini
zo 27-juni Veghel NL Noordkade Ray Elpee
zo 27-juni Tilburg NL Koningsplein Ray Elpee
vr 2-juli Eindhoven NL 18 Septemberplein Ray Elpee
zo 4-juli Rehon FR 33 Rue des Charmes 10-18 Vincent Todeschini
zo 11-juli Uden NL Pul Ray Elpee
za 17-juli Eindhoven NL Wilhelminaplein Ray Elpee
wo 4-aug Hoorn NL centrum ARC
zo 5-sept Den Bosch NL Sint Janskerkhof Robbie's records
za 11-sept Kampen NL 't Ukien Dick van der Wal
za 18-sept Amsterdam NL RAI ARC
zo 3-okt Harmelen NL Recreatiecentrum H2O 11-16 Mind Music
zo 3-okt Hasselt BE Grenslandhallen Kdx fairs
zo 10-okt Val de Briey FR Cote des Corbeaux 10-18 Vincent Todeschini
za 23-okt Apeldoorn NL Het Bolwerk 10-16 Jaco Faas
zo 24-okt Kortrijk BE XPO Kdx fairs
za 13-nov Utrecht NL Jaarbeurs 10-17 ARC
zo 14-nov Utrecht NL Jaarbeurs 10-17 ARC
zo 28-nov Gent BE ICC Kdx fairs
zo 12-dec Weert NL Buurtcentrum Woesel 11-16.30 Los Perros
zo 12-dec Antwerpen BE Antwerp Expo Kdx fairs

 

Organisatie Land Telefoonnummer e/mailadres
Aad Meester NL 072-5022648
Agentur Lauber D 0211 9559250 mail@schallplatten-boersen.de
ARC NL 0229 213891 info@recordplanet.nl
Bato Batu BE +32 484 45 95 32
B&D productions BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Be Pop BE bepopmons@gmail.com
Beverwijkse Bazaar NL 0251-262609 d.bruijne@debazaar.nl
Big bad wolf NL info@bigbadwolfrecords.nl
Boks Platenbeurs NL boksinfo@gmail.com
Brussels record fair BE 0484504949 brusselsrecordfair@gmail.com
Bunker NL piet@bunkergemert.nl
Bureau Peen NL 076 5716751 info@bureaupeen.nl
BUSA records NL 0653721652 info@busarecords.com
Cherbourg
FR 0233436103
Concept De Gooijer en van den Heuvel https://www.facebook.com/conceptdegooijerenvandenheuvel/
Crazy Cat Events NL 058-8447615 info@crazycatevents.nl
Damage events BE 013/22.00.93 platen.cd.beurs@gmail.com
De Hallen NL jos.klijn@gmail.com
De Marktkantine NL crate-diggers-amsterdam-vendor-form
Dedemsvaart Events NL dedemsvaartevents@hotmail.com
Didier Nijns BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Dorpshuus Heinolo NL beheer@dorpshuusheino.nl
Elvis matters BE 0496382939 ronny@elvismatters.com
Jaco Faas NL https://www.facebook.com/vinylbeurshetbolwerk
Flakkee Records NL 06 33349957
Foire Mouscron BE 056 841822 www.foiremouscron.voila.net
For the record BE wimsmets@trixonline.be
Full circle BE vinylmarket@fullcircleantwerp.be
Gemertse Platenbeurs NL musiklabnl@gmail.com
Harmonie Vorselaar BE info@harmonievorselaar.be
Heist Record fair BE 0476 352317 www.heistrecordfair.be
Hexagone BE + 32 (0)495/561423 hexagone.front@skynet.be
Hobby Club BE 09/380.45.05 rtp@belgacom.net
Jan Geelhoedt NL 06 16415090 jgsjapo@hotmail.com
Huub Goudzwaard NL 06 36184142 hjgoudzwaard@caiway.nl
Peter van den Hoven NL 06 20530485 pvandenhoven@planet.nl
Nils Jansen NL 0617346596 nilsjansen@home.nl
Dennis Jordens NL platenbeurszwartsluis@gmail.com
Jottem NL info@jottemrecordshop.com
Jukebox fanaat NL 072-5022648 www.jukeboxfanaat.nl
Kaffee t Hof NL 0118 617 972 info@kaffeethof.nl
karinB BE 0032(0)492 39 53 48 karin@karinb.be
KDX Fairs BE 03 239 56 38 info@kdxfairs.be
Kilroy Records Vinylforum BE kilroy@kilroy-records.be
Kinsum NL 06-51851454
Klankmotiv NL www.klankmotiv.nl
Kortemark BE 0498 161020 muziekbeurshandzame@hotmail.com
Franck Leenheer NL 071-5131323 franck@leenheerrecords.nl
Leeuwendael evenementen NL 040-2230088 info@leeuwendaelevenementen.nl
Los Perros NL 06 5371 4058.beurzen@losperros.nl
Chris Menten BE chris-menten@hotmail.com
Metal Record Fair NL info@metalrecordfair.com
Michel van der Weide NL 06-12804812 Michelvanderweide@hotmail.com
Mind Music NL 06 36104018 mindmusic@gervon.nl
Muziekateljee BE 0478 460690 info@muziekateljee.be
Muziekbeurs Kortemark BE 0498161020 muziekbeurskortemark.webnode.be/
Muziekbeurs Wingene BE 0474 753890 muziekbeursvl@telenet.be
Muziekclub N9 BE 09 3779394 info@n9.be
Northern Breeze NL 06-23099479 northern.breeze.events@gmail.com
Oldies club NL 06-30361797 info@oldiesclubneerkant.nl
Olympia Radio NL 0620472009 www.olympia-classics.nl
Only for deejays BE www.onlyfordeejays.be
OpNoord NL info@opnoord.nl
Overtoom NL info@overtoom-genemuiden.nl
Willem Peters NL 06-51510538
P3 NL 0623513285 productie@p3purmerend.nl
Pina BE 052/340200 pina.rommelmarkt@telenet.be
Plaatwerk NL plaatwerkbeurs@gmail.com
Platen & Pinten NL 06-29562426 info@cafetilt.nl
Platenbeurscomité Lier BE platenbeurslier@yahoo.com
Platenbeurs Haarlem NL 0627270097 platenbeurshaarlem@hotmail.com
Platenbeurs Hasselt BE platenbeurskuringen@hotmail.com
Platenwereld NL 06-20472009 www.platenwereld.nl
Popmonument NL www.popmonument.nl
Poppodium Volt NL 046 400 7353
POR NL 06-51510538 wpepor@xs4all.nl
Q factory NL platenbeurs@q-factory-amsterdam.nl
QRU NL info@qru.amsterdam
Radio Centraal BE http://goo.gl/forms/mWdaFeT28Q
Ray Elpee NL 0629475055 rayelpee@gmail.com
Record Hunters BE 0475376496 info@recordhunters.be
Radio Scorpio BE platenbeurs@radioscorpio.be
Radion NL https://www.facebook.com/events/273810274061280/
Recordia BE 0496/436367 dewever34@hotmail.com
Recordsandso NL 06-51510538 recordsandso@gmail.com
Retro Vinyl and Vintage NL info@retroboz.com
Ricoh's Record Fairs NL Dreef 5 4175 AG  Haaften
Robbies records NL 06 16152662 robbiesrecords@gmail.com
Rockinwouw NL www.facebook.com/rockinwouw
Rough Draft NL https://www.facebook.com/events/1543329069301268/?active_tab=posts
Rush hour NL https://www.facebook.com/events/254781741852634/
Francis Ruys BE ruysfrancis@hotmail.com
Schouwen Records NL 0617285050 stairway@zeelandnet.nl
Sorella's records NL 06 30130179 Laxmi.rec@gmail.com
Space Fuzz records BE ruysfrancis@hotmail.com
Spacejunkie NL 06 1010 3400 music@spacejunkie.shop
Spijk Records NL www.spijk-records.com
Spin booking & concerts NL 06 12504475 bart@spinbookings.nl
STEK NL 0619698453 info@stekbreda.nl
Stripskoper BE +32495210163 info@stripskoper.be
Robin Stroef BE 0487 61 30 71 robin.stroef@hotmail.com
Swaiken BE 0474885583 swaiken.keeks@telenet.be
Tegelse Platenbeurs NL www.facebook.com/Tegelse-Platenbeurs
The Vinyl Countdown NL 06 24620260
Thiemeloods NL http://thiemeloods.nl/contact1/
Vincent Todeschini FR +33 6 25 12 77 25  v.tod54@gmail.com
Trefpunt Heiloo NL (072) 533 12 97 info@trefpuntheiloo.nl
Variaworld NL 06 53381547 debruin055@upcmail.nl
Villa Vinyl BE https://www.facebook.com/events/519996295143628/
Vintage Revival NL www.facebook.com/VintageRevival.nl/
Vinyl aon de Maos NL 06-83127426 info@vinylaondemaos.nl
Vinyl & for real NL www.facebook.com/events/897524827087251/
Vinylforsale BE 0485/244031 vinylforsale.be
Vinylkitchen BE vinylkitchen@skynet.be
Vinylly NL 06 49916539 rj@3gram.nl
Vinylparadijs NL 0546 648 756 info@vinylparadijs.nl
Vinyl United NL www.facebook.com/events/1738680909728857/
Vinylspot NL vinylspot@hotmail.com
Vitalis Markten NL www.vitalismarkten.nl
VZW De Draaischijf BE 0486/679031 undersound.genk@gmail.com
VZW Brothers of Mercy BE kilroy@kilroy-records.be
VZW Murgesti BE 0032 487 486 016 (na 18.30u)
Dick van der Wal NL 06-11585556 dvdwal@hotmail.com
Weerselose Markt NL 0541–661640 info@weerselosemarkt.nl
Wolly's DE 06101 128662 info@wollys.de