platenbeurs

LPVINYL PLATENBEURS AGENDA

Op deze pagina een overzicht van bij mij bekende of gemelde platenbeurzen.
Aanvullingen en/of opmerkingen graag via e-mail adres lpvinyl@yahoo.co.uk

Disclaimer: Let op, hoewel onderstaande lijst zo nauwkeurig mogelijk is, kan ik niet instaan voor het doorgaan van de betreffende platenbeurzen. Als je van plan bent te gaan is het verstandig altijd nog even vooraf te controleren of de platenbeurs definitief doorgaat!
Telefoonnummers van de organisatoren onderaan de lijst.

 

 

platenbeurs3platenbeurs1

Dag Datum Plaats Land Locatie Tijd Organisatie
tot 1 juni zijn alle beurzen geannuleerd
ma 1-juni Apeldoorn NL Centrum 10-17 Variaworld
do 4-juni Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
za 6-juni Den Haag NL Hofplaats 10-17 Variaworld
zo 7-juni Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
zo 7-juni Düsseldorf DE Weiterbildungszentrum 11-16 Agentur Lauber
za 13-juni Hoek NL Langestraat 2 10-17 Spijk records
za 13-juni Arnhem NL Kerkplein 10-17 Variaworld
za 27-juni Schiedam NL Land van Belofte 10-17 Spijk Records
zo 28-juni Breda NL Station 12-17.30 Vinyl & for real
zo 28-juni Alkmaar NL Canadplein 11-18 Variaworld
do 2-juli Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
za 4-juli Zwolle NL Grote Kerkplein 10-17 Variaworld
za 4-juli Gouda NL Agnietenkapel 10-17 Variaworld
zo 5-juli Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
za 11-juli Arnhem NL Kerkplein 10-17 Variaworld
zo 12-juli Alkmaar NL Canadaplein 11-18 Variaworld
zo 12-juli Helmond NL De Cacaofabriek 12-20 Ray Elpee
za 18-juli Eindhoven NL Wilhelminaplein 11-23 Ray Elpee
zo 19-juli Castricum NL 11-17 Robbies records
zo 26-juli Den Haag NL Anna van Burenplein 712 12-17 Spacejunkie
zo 26-juli Scheveningen NL 11-17 Robbies records
wo 29-juli Den Burg NL 11-17 Robbies records
za 1-aug Deventer NL Lamme van Diesenplein 10-17 Variaworld
zo 2-aug Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
ma 3-aug Harlingen NL 11-17 Robbies records
di 4-aug Terschelling NL 11-17 Robbies records
do 6-aug Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
za 8-aug Gouda NL Agnietenkapel 10-17 Variaworld
za 8-aug Arnhem NL Kerkplein 10-17 Variaworld
zo 9-aug Alkmaar NL Canadaplein 11-18 Variaworld
di 11-aug Terschelling NL 11-17 Robbies records
za 15-aug Hellevoetsluis NL 11-17 Robbies records
zo 23-aug Vlissingen NL 11-17 Robbies records
za 29-aug Schiedam NL Land van belofte 10-17 Spijk records
za 29-aug Hilversum NL De Groest 10-17 Variaworld
zo 30-aug Enschede NL Metropool 11-16.30 Variaworld
zo 30-aug Scheveningen NL 11-17 Robbies records
za 5-sept Den Haag NL Hofplaats 10-17 Variaworld
zo 6-sept Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
zo 20-sept .Zwolle NL IJsselhallen 10-17 Variaworld
za 26-sept Almere NL Schutterstraat 10-17 Variaworld
zo 27-sept Den Haag NL Anna van Burenplein 712 12-17 Spacejunkie
zo 27-sept Brugge BE Boudewijn Seapark Kdx fairs
zo 4-okt Rijen NL De Vijf Eiken 10-17 Robbies records
zo 4-okt Kortrijk BE Zaal Depart 11-16 Karin B
zo 4-okt Hasselt BE Grenslandhallen Kdx fairs
za 10-okt Cherbourg FR Salle des fetes 9-19 Cherbourg
zo 11-okt Den Bosch NL Brabanthallen 10-17 Robbies records
10 11-okt Aarschot BE Stadsfeestzaal Demervallei 14 Kurt Discart
zo 18-okt Harmelen NL Recreatiecentrum H2O 11-16 Mind Music
zo 18-okt Kortrijk BE XPO Kdx fairs
za 24-okt Apeldoorn NL Het Bolwerk Jaco Faas
zo 25-okt Den Haag NL Anna van Burenplein 712 12-17 Spacejunkie
za 31-okt Groningen NL Martiniplaza 10-17 Variaworld
zo 1-nov Oostende BE Thermae Palace Kdx fairs
zo 8-nov Veghel NL CHV Noordkade 11-17.30 Ray Elpee
zo 8-nov Sint Niklaas BE Zaal t Bauhuis Hobby Club
zo 8-nov Sint Niklaas BE t Bauhuis Hobby Club
wo 11-nov Tielt BE Zaal JOC Europahal Hobby Club
za 14-nov Utrecht NL Jaarbeurs ARC
zo 15-nov Utrecht NL Jaarbeurs ARC
za 28-nov Gent BE ICC Kdx fairs
zo 29-nov Gent BE ICC Kdx fairs
zo 29-nov Den Haag NL Anna van Burenplein 712 12-17 Spacejunkie
zo 29-nov Breda NL Mezz 11-17.30 Ray Elpee
zo 6 dec Weert NL Buurtcentrum Moesel Christinelaan 25 Mark Janssen
zo 13-dec Eeklo BE Molenstraat 31 Muziekclub N9
zo 13-dec Antwerpen BE Antwerp Expo Kdx fairs
zo 20-dec Aalst BE Zaal Sint Anna Hobby Club

Irecordseggscoffee

Elke laatste zondag van de maand vindt er Records, Eggs & Coffee plaats in Rotown Rotterdam! Deze ochtend staat bekend als de meest laagdrempelige platenbeurs die er is. In de ontbijtuurtjes kan je genieten van een gebakken eitje, een flinke bak pleur en kan je door middel van alle mooie plaatjes die worden gedraaid een beetje bijkomen van je wilde zaterdagnacht.  Bij Records, Eggs & Coffee maakt het niet uit of je platenverzameling nou uit 10 of 10.000 platen bestaat. Iedereen, dus ook jij, kan de LP’s, cassettes of cd’tjes die je niet meer draait te koop aanbieden, of misschien nog beter (en goedkoper): ruilen! Naast een goede remedie voor je kater kan je ook nog eens voor nop je collectie uitbreiden dus. Om je platen te kunnen verkopen hoef je je niet aan te melden; je kan gewoon binnenlopen tussen 11 en 1 uur.

      

Organisatie Land Telefoonnummer e/mailadres
Aad Meester NL 072-5022648
Agentur Lauber D 0211 9559250 mail@schallplatten-boersen.de
ARC NL 0229 213891 info@recordplanet.nl
Bato Batu BE +32 484 45 95 32
B&D productions BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Be Pop BE bepopmons@gmail.com
Big bad wolf NL info@bigbadwolfrecords.nl
Boks Platenbeurs NL boksinfo@gmail.com
Brussels record fair BE 0484504949 brusselsrecordfair@gmail.com
Bunker NL piet@bunkergemert.nl
Bureau Peen NL 076 5716751 info@bureaupeen.nl
BUSA records NL 0653721652 info@busarecords.com
Cherbourg FR 0233436103
Concept De Gooijer en van den Heuvel https://www.facebook.com/conceptdegooijerenvandenheuvel/
Crazy Cat Events NL 058-8447615 info@crazycatevents.nl
Damage events BE 013/22.00.93 platen.cd.beurs@gmail.com
De Hallen NL jos.klijn@gmail.com
De Marktkantine NL crate-diggers-amsterdam-vendor-form
Dedemsvaart Events NL dedemsvaartevents@hotmail.com
Didier Nijns BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Dorpshuus Heinolo NL beheer@dorpshuusheino.nl
Elvis matters BE 0496382939 ronny@elvismatters.com
Jaco Faas NL https://www.facebook.com/vinylbeurshetbolwerk
Flakkee Records NL 06 33349957
Foire Mouscron BE 056 841822 www.foiremouscron.voila.net
For the record BE wimsmets@trixonline.be
Full circle BE vinylmarket@fullcircleantwerp.be
Gemertse Platenbeurs NL musiklabnl@gmail.com
Harmonie Vorselaar BE info@harmonievorselaar.be
Heist Record fair BE 0476 352317 www.heistrecordfair.be
Hexagone BE + 32 (0)495/561423 hexagone.front@skynet.be
Hobby Club BE 09/380.45.05 rtp@belgacom.net
Jan Geelhoedt NL 06 16415090 jgsjapo@hotmail.com
Huub Goudzwaard NL 06 36184142 hjgoudzwaard@caiway.nl
Peter van den Hoven NL 06 20530485 pvandenhoven@planet.nl
Nils Jansen NL 0617346596 nilsjansen@home.nl
Dennis Jordens NL platenbeurszwartsluis@gmail.com
Jottem NL info@jottemrecordshop.com
Jukebox fanaat NL 072-5022648 www.jukeboxfanaat.nl
Kaffee t Hof NL 0118 617 972 info@kaffeethof.nl
karinB BE 0032(0)492 39 53 48 karin@karinb.be
KDX Fairs BE 03 239 56 38 info@kdxfairs.be
Kilroy Records Vinylforum BE kilroy@kilroy-records.be
Kinsum NL 06-51851454
Klankmotiv NL www.klankmotiv.nl
Kortemark BE 0498 161020 muziekbeurshandzame@hotmail.com
Franck Leenheer NL 071-5131323 franck@leenheerrecords.nl
Leeuwendael evenementen NL 040-2230088 info@leeuwendaelevenementen.nl
Lornoir BE vinylzoutleeuw@gmail.com
Los Perros NL 06 5371 4058.beurzen@losperros.nl
Chris Menten BE chris-menten@hotmail.com
Metal Record Fair NL info@metalrecordfair.com
Michel van der Weide NL 06-12804812 Michelvanderweide@hotmail.com
Mind Music NL 06 36104018 mindmusic@gervon.nl
Muziekateljee BE 0478 460690 info@muziekateljee.be
Muziekbeurs Kortemark BE 0498161020 muziekbeurskortemark.webnode.be/
Muziekbeurs Wingene BE 0474 753890 muziekbeursvl@telenet.be
Muziekclub N9 BE 09 3779394 info@n9.be
Nieuweroord NL 06-20472009
Northern Breeze NL 06-23099479 northern.breeze.events@gmail.com
Oldies club NL 06-30361797 info@oldiesclubneerkant.nl
Olympia Radio NL 0620472009 www.olympia-classics.nl
Only for deejays BE www.onlyfordeejays.be
OpNoord NL info@opnoord.nl
Overtoom NL info@overtoom-genemuiden.nl
Willem Peters NL 06-51510538
Pina BE 052/340200 pina.rommelmarkt@telenet.be
Plaatwerk NL plaatwerkbeurs@gmail.com
Platen & Pinten NL 06-29562426 info@cafetilt.nl
Platenbeurscomité Lier BE platenbeurslier@yahoo.com
Platenbeurs Haarlem NL 0627270097 platenbeurshaarlem@hotmail.com
Platenbeurs Hasselt BE platenbeurskuringen@hotmail.com
Platenwereld NL 06-20472009 www.platenwereld.nl
Popmonument NL www.popmonument.nl
Poppodium Volt NL 046 400 7353
POR NL 06-51510538 wpepor@xs4all.nl
Q factory NL platenbeurs@q-factory-amsterdam.nl
QRU NL info@qru.amsterdam
Radio Centraal BE http://goo.gl/forms/mWdaFeT28Q
Ray Elpee NL www.ray-lp.nl
Record Hunters BE 0475376496 info@recordhunters.be
Radio Scorpio BE platenbeurs@radioscorpio.be
Radion NL https://www.facebook.com/events/2192842627601030/
Recordia BE 0496/436367 dewever34@hotmail.com
Recordsandso NL 06-51510538 recordsandso@gmail.com
Retro Vinyl and Vintage NL info@retroboz.com
Ricoh's Record Fairs NL Dreef 5 4175 AG  Haaften
Robbies records NL 06 16152662 robbiesrecords@gmail.com
Rockinwouw NL www.facebook.com/rockinwouw
Rough Draft NL https://www.facebook.com/events/1543329069301268/?active_tab=posts
Rush hour NL https://www.facebook.com/events/254781741852634/
Francis Ruys BE ruysfrancis@hotmail.com
Scaramanga's Henchman BE scaramangashenchman@hotmail.com
Schorvoort for life BE schorvoortforlife@gmail.com
Schouwen Records NL 0617285050 stairway@zeelandnet.nl
Space Fuzz records BE ruysfrancis@hotmail.com
Spacejunkie NL 06 1010 3400 music@spacejunkie.shop
Spijk Records NL www.spijk-records.com
Spin booking & concerts NL 06 12504475 bart@spinbookings.nl
STEK NL 0619698453 info@stekbreda.nl
Stripskoper BE +32495210163 info@stripskoper.be
Robin Stroef BE 0487 61 30 71 robin.stroef@hotmail.com
Swaiken BE 0474885583 swaiken.keeks@telenet.be
Tegelse Platenbeurs NL www.facebook.com/Tegelse-Platenbeurs
The Vinyl Countdown NL 06 24620260
Thiemeloods NL http://thiemeloods.nl/contact1/
Trefpunt Heiloo NL (072) 533 12 97 info@trefpuntheiloo.nl
Variaworld NL 06 53381547 debruin055@upcmail.nl
Villa Vinyl BE https://www.facebook.com/events/519996295143628/
Vintage Revival NL www.facebook.com/VintageRevival.nl/
Vinyl aon de Maos NL 06-83127426 info@vinylaondemaos.nl
Vinyl & for real NL www.facebook.com/events/897524827087251/
Vinylforsale BE 0485/244031 vinylforsale.be
Vinylkitchen BE vinylkitchen@skynet.be
Vinylly NL 06 49916539 rj@3gram.nl
Vinylparadijs NL 0546 648 756 info@vinylparadijs.nl
Vinyl United NL www.facebook.com/events/1738680909728857/
Vinylspot NL vinylspot@hotmail.com
Vitalis Markten NL www.vitalismarkten.nl
Volkshotel NL 020 2612 100 www.volkshotel.nl
VZW De Draaischijf BE 0486/679031 undersound.genk@gmail.com
VZW Brothers of Mercy BE kilroy@kilroy-records.be
VZW Murgesti BE 0032 487 486 016 (na 18.30u)
Dick van der Wal NL 06-11585556 dvdwal@hotmail.com
Warnshuus NL henk.steinvoort@warnshuus.nl
Weerselose Markt NL 0541–661640 info@weerselosemarkt.nl
Werkplaats NL https://www.facebook.com/events/1908025229518007
Wildro NL www.wildro.nl
Wolly's DE 06101 128662 info@wollys.de
Zoutleeuw Record Fair BE https://www.facebook.com/zoutleeuwrecordfair/