platenbeurs

LPVINYL PLATENBEURS AGENDA

Op deze pagina een overzicht van bij mij bekende of gemelde platenbeurzen.
Aanvullingen en/of opmerkingen graag via e-mail adres lpvinyl@yahoo.co.uk

Disclaimer: Let op, hoewel onderstaande lijst zo nauwkeurig mogelijk is, kan ik niet instaan voor het doorgaan van de betreffende platenbeurzen. Als je van plan bent te gaan is het verstandig altijd nog even vooraf te controleren of de platenbeurs definitief doorgaat!
Telefoonnummers van de organisatoren onderaan de lijst.

 

 

platenbeurs3platenbeurs1

Dag Datum Plaats Land Locatie Tijd Organisatie
zo 13-juni Beverwijk NL De Bazaar Hal 2 Montageweg 35 10-17 De Bazaar
za 19-juni Nijmegen NL Marienburg 10-17 Variaworld
za 26-juni Roermond NL Graaf Gerardstraat 11-17 Robbie's records
za 26-juni Nijmegen NL Marienburg 10-17 Variaworld
do 1-juli Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
vr 2-juli Eindhoven NL 18 Septemberplein Ray Elpee
za 3-juli Den Haag NL Hofplaats 10-17 Variaworld
zo 4-juli Den Bosch Nl Brouwers aan de vaart 12-19 Robbie's records
zo 4-juli Zwolle NL Grote Kerkplein Variaworld
zo 4-juli Breda NL Station 12-17.30 Vinyl & for real
zo 4-juli Rehon FR 33 Rue des Charmes 10-18 Vincent Todeschini
zo 11-juli Apeldoorn NL ACEC 10-17 Variaworld
zo 11-juli Uden NL Pul Ray Elpee
do 15-juli Tilburg NL Pieter Vreedeplein 11-21 Robbie's records
za 17-juli Eindhoven NL Wilhelminaplein Ray Elpee
za 17-juli Nijmegen NL Marienburg 10-17 Variaworld
zo 18-juli Eindhoven NL Wilhelminaplein Ray Elpee
di 20 juli Eersel NL Camping Terspegelt Ray Elpee
za 24-juli Waalwijk NL Raadhuisplein 11-17 Robbie's records
za 24-juli Arnhem NL Centrum 10-17 Variaworld
zo 25-juli Scheveningen NL Boulevard 10-18 Robbie's records
za 31-juli Deventer NL Lamme van Diesenplein 10-17 Variaworld
zo 1-aug Helmond NL Markt 11-17 Robbie's records
zo 1-aug Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
wo 4-aug Hoorn NL centrum ARC
do 5-aug Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
vr 6-aug Eindhoven NL 18 Septemberplein Ray Elpee
za 7-aug Den Haag NL Hofplaats 10-17 Variaworld
zo 8-aug Alkmaar NL Paardenmarkt 10-17 Variaworld
di 10-aug West Terschelling NL Boomstraat 11-17 Robbie's records
di 10-aug Eersel NL Camping Terspegelt Ray Elpee
za 14-aug Roermond NL Graaf Gerardstraat 11-17 Robbie's records
za 14-aug Gouda NL Agnietenkapel 10-17 Variaworld
zo 15-aug Helmond NL.Cacaofabriek Ray Elpee
za 21-aug Nijmegen NL Marienburg 10-17 Variaworld
zo 22-aug Hilversum NL Marktplein 10-17 Variaworld
za 28-aug Arnhem NL Centrum 10-17 Variaworld
zo 29-aug Tilburg NL Ceramstraat Ray Elpee
di 31-aug Eersel NL Camping Terstegelt Ray Elpee
do 2-sept Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
za 4-sept Den Haag NL Hofplaats 10-17 Variaworld
zo 5-sept Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
zo 5-sept Den Bosch NL Sint Janskerkhof Robbie's records
zo 5-sept Berkelenschot NL Druiventros Ray Elpee
za 11-sept Kampen NL 't Ukien 10-16 Dick van der Wal
zo 12-sept Tilburg NL Evenemententerrein t Laar Ray Elpee
za 18-sept Amsterdam NL RAI ARC
za 18-sept Nijmegen NL Marienburg 10-17 Variaworld
zo 19-sept Apeldoorn NL Variaworld
zo 19-sept Eindhoven NL Fifth Ray Elpee
za 25-sept Almere NL Centrum 10-17 Variaworld
zo 26-sept Neerkant NL De Moost 11-17 Oldies club
zo 26-sept Tilburg NL Wagnerplein Ray Elpee
vr 1-okt Eindhoven NL 18 septemberplein Ray Elpee
za 2-okt Rotterdam NL Ahoy ARC
zo 3-okt Zwolle NL Park Wezenlanden Variaworld
zo 3-okt Harmelen NL Recreatiecentrum H2O 11-16 Mind Music
zo 3-okt Den Bosch NL Willem Twee Ray Elpee
zo 3-okt Hasselt BE Grenslandhallen Kdx fairs
do 7-okt Groningen NL Vismarkt 10-17 Variaworld
zo 10-okt Den Bosch NL Brabanthallen 10-17 Robbies records
zo 10-okt Hengelo NL Metropool Variaworld
zo 10-okt Benedenleeuwen NL Museum Tweestromenland Ray Elpee
zo 10-okt Val de Briey FR Cote des Corbeaux 10-18 Vincent Todeschini
za 16-okt Roermond NL Graaf Gerardstraat 11-17 Robbie's records
zo 17-okt Afferden NL Zaal de Pruuver Ray Elpee
za 23-okt Apeldoorn NL Het Bolwerk 10-16 Jaco Faas
zo 24-okt Kortrijk BE XPO Kdx fairs
zo 31-okt Leeuwarden NL Kalverdijkje 77c 10-16 Big bad wolf
vr 5-nov Eindhoven NL 18 septemberplein Ray Elpee
za 6-nov Gouda NL Agnietenkapel 10-17 Variaworld
zo 7-nov Veghel NL Noordkade Ray Elpee
do 11-nov Utrecht NL Vredenburg 10-19 Variaworld
za 13-nov Utrecht NL Jaarbeurs 10-17 ARC
zo 14-nov Utrecht NL Jaarbeurs 10-17 ARC
zo 21 nov Briey FR Centre Aere cote des Corbeaux 10-18 Vincent Todsechini
zo 28-nov Helmond NL Cacaofabriek Ray Elpee
zo 28-nov Gent BE ICC Kdx fairs
zo 12-dec Weert NL Buurtcentrum Moesel 11-16.30 Los Perros
zo 12-dec Antwerpen BE Antwerp Expo Kdx fairs
zo 12-dec Tilburg NL Het Laar Ray Elpee
zo 19-dec Breda NL Mezz Ray Elpee

 

Organisatie Land Telefoonnummer e/mailadres
Aad Meester NL 072-5022648
Agentur Lauber D 0211 9559250 mail@schallplatten-boersen.de
ARC NL 0229 213891 info@recordplanet.nl
Bato Batu BE +32 484 45 95 32
B&D productions BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Be Pop BE bepopmons@gmail.com
Beverwijkse Bazaar NL 0251-262609 d.bruijne@debazaar.nl
Big bad wolf NL info@bigbadwolfrecords.nl
Boks Platenbeurs NL boksinfo@gmail.com
Brussels record fair BE 0484504949 brusselsrecordfair@gmail.com
Bunker NL piet@bunkergemert.nl
Bureau Peen NL 076 5716751 info@bureaupeen.nl
BUSA records NL 0653721652 info@busarecords.com
Cherbourg
FR 0233436103
Crazy Cat Events NL 058-8447615 info@crazycatevents.nl
De Hallen NL jos.klijn@gmail.com
De Marktkantine NL crate-diggers-amsterdam-vendor-form
Dedemsvaart Events NL dedemsvaartevents@hotmail.com
Didier Nijns BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Dorpshuus Heinolo NL beheer@dorpshuusheino.nl
Elvis matters BE 0496382939 ronny@elvismatters.com
Jaco Faas NL https://www.facebook.com/vinylbeurshetbolwerk
Flakkee Records NL 06 33349957
Foire Mouscron BE 056 841822 www.foiremouscron.voila.net
For the record BE wimsmets@trixonline.be
Full circle BE vinylmarket@fullcircleantwerp.be
Gemertse Platenbeurs NL musiklabnl@gmail.com
Heist Record fair BE 0476 352317 www.heistrecordfair.be
Hexagone BE + 32 (0)495/561423 hexagone.front@skynet.be
Hobby Club BE 09/380.45.05 rtp@belgacom.net
Jan Geelhoedt NL 06 16415090 jgsjapo@hotmail.com
Huub Goudzwaard NL 06 36184142 hjgoudzwaard@caiway.nl
Peter van den Hoven NL 06 20530485 pvandenhoven@planet.nl
Nils Jansen NL 0617346596 nilsjansen@home.nl
Dennis Jordens NL platenbeurszwartsluis@gmail.com
Jottem NL info@jottemrecordshop.com
Jukebox fanaat NL 072-5022648 www.jukeboxfanaat.nl
karinB BE 0032(0)492 39 53 48 karin@karinb.be
KDX Fairs BE 03 239 56 38 info@kdxfairs.be
Kilroy Records Vinylforum BE kilroy@kilroy-records.be
Kinsum NL 06-51851454
Klankmotiv NL www.klankmotiv.nl
Kortemark BE 0498 161020 muziekbeurshandzame@hotmail.com
Franck Leenheer NL 071-5131323 franck@leenheerrecords.nl
Los Perros NL 06 5371 4058.beurzen@losperros.nl
Chris Menten BE chris-menten@hotmail.com
Metal Record Fair NL info@metalrecordfair.com
Michel van der Weide NL 06-12804812 Michelvanderweide@hotmail.com
Mind Music NL 06 36104018 mindmusic@gervon.nl
Muziekateljee BE 0478 460690 info@muziekateljee.be
Muziekbeurs Kortemark BE 0498161020 muziekbeurskortemark.webnode.be/
Muziekbeurs Wingene BE 0474 753890 muziekbeursvl@telenet.be
Muziekclub N9 BE 09 3779394 info@n9.be
Northern Breeze NL 06-23099479 northern.breeze.events@gmail.com
Oldies club NL 06-30361797 info@oldiesclubneerkant.nl
OpNoord NL info@opnoord.nl
Overtoom NL info@overtoom-genemuiden.nl
Willem Peters NL 06-51510538
P3 NL 0623513285 productie@p3purmerend.nl
Pina BE 052/340200 pina.rommelmarkt@telenet.be
Plaatwerk NL plaatwerkbeurs@gmail.com
Platen & Pinten NL 06-29562426 info@cafetilt.nl
Platenbeurscomité Lier BE platenbeurslier@yahoo.com
Platenbeurs Haarlem NL 0627270097 platenbeurshaarlem@hotmail.com
Platenbeurs Hasselt BE platenbeurskuringen@hotmail.com
Platenwereld NL 06-20472009 www.platenwereld.nl
Popmonument NL www.popmonument.nl
Poppodium Volt NL 046 400 7353
POR NL 06-51510538 wpepor@xs4all.nl
Q factory NL platenbeurs@q-factory-amsterdam.nl
QRU NL info@qru.amsterdam
Radio Centraal BE http://goo.gl/forms/mWdaFeT28Q
Ray Elpee NL 0629475055 rayelpee@gmail.com
Record Hunters BE 0475376496 info@recordhunters.be
Radio Scorpio BE platenbeurs@radioscorpio.be
Radion NL https://www.facebook.com/events/220856439801381/
Recordia BE 0496/436367 dewever34@hotmail.com
Recordsandso NL 06-51510538 recordsandso@gmail.com
Retro Vinyl and Vintage NL info@retroboz.com
Ricoh's Record Fairs NL Dreef 5 4175 AG  Haaften
Robbies records NL 06 16152662 robbiesrecords@gmail.com
Rockinwouw NL www.facebook.com/rockinwouw
Rough Draft NL https://www.facebook.com/events/1543329069301268/?active_tab=posts
Rush hour NL https://www.facebook.com/events/254781741852634/
Francis Ruys BE ruysfrancis@hotmail.com
Schouwen Records NL 0617285050 stairway@zeelandnet.nl
Sorella's records NL 06 30130179 Laxmi.rec@gmail.com
Space Fuzz records BE ruysfrancis@hotmail.com
Spacejunkie NL 06 1010 3400 music@spacejunkie.shop
Spijk Records NL www.spijk-records.com
Tegelse Platenbeurs NL www.facebook.com/Tegelse-Platenbeurs
The Vinyl Countdown NL 06 24620260
Thiemeloods NL http://thiemeloods.nl/contact1/
Vincent Todeschini FR +33 6 25 12 77 25  v.tod54@gmail.com
Trefpunt Heiloo NL (072) 533 12 97 info@trefpuntheiloo.nl
Variaworld NL 06 53381547 debruin055@upcmail.nl
Villa Vinyl BE https://www.facebook.com/events/519996295143628/
Vintage Revival NL www.facebook.com/VintageRevival.nl/
Vinyl aon de Maos NL 06-83127426 info@vinylaondemaos.nl
Vinyl & for real NL www.facebook.com/events/897524827087251/
Vinylforsale BE 0485/244031 vinylforsale.be
Vinylkitchen BE vinylkitchen@skynet.be
Vinylly NL 06 49916539 rj@3gram.nl
Vinylparadijs NL 0546 648 756 info@vinylparadijs.nl
Vinyl United NL www.facebook.com/events/1738680909728857/
Vinylspot NL vinylspot@hotmail.com
VZW De Draaischijf BE 0486/679031 undersound.genk@gmail.com
VZW Brothers of Mercy BE kilroy@kilroy-records.be
VZW Murgesti BE 0032 487 486 016 (na 18.30u)
Dick van der Wal NL 06-11585556 dvdwal@hotmail.com
Weerselose Markt NL 0541–661640 info@weerselosemarkt.nl
Wolly's DE 06101 128662 info@wollys.de