platenbeurs

LPVINYL PLATENBEURS AGENDA

Op deze pagina een overzicht van bij mij bekende of gemelde platenbeurzen.
Aanvullingen en/of opmerkingen graag via e-mail adres lpvinyl@yahoo.co.uk

Disclaimer: Let op, hoewel onderstaande lijst zo nauwkeurig mogelijk is, kan ik niet instaan voor het doorgaan van de betreffende platenbeurzen. Als je van plan bent te gaan is het verstandig altijd nog even vooraf te controleren of de platenbeurs definitief doorgaat!
Telefoonnummers van de organisatoren onderaan de lijst.

 

 

platenbeurs3platenbeurs1

Dag Datum Plaats Land Locatie Tijd Organisatie
za 1-okt Rotterdam NL Ahoy ARC Record Planet
za 1-okt Den Haag NL Korte Voorhout 10-17 Variaworld
za 1-okt Fellbach DE Schwabenlandhalle 10-16 Wollys
zo 2-okt Harmelen NL Recreatiecentrum H2O 11-16 Mind Music
zo 2-okt Utrecht NL Janskerkhof 10-17 Variaworld
zo 2-okt Hasselt BE Expo KDX Fairs
zo 2-okt Duisburg DE Glückauf Halle 11-16 Agentur Lauber
ma 3-okt Duisburg DE Glückauf Halle 11-16 Agentur Lauber
ma 3-okt Venlo NL Flujasplein 11-17 Robbies records
do 6-okt Groningen NL Vismarkt 10-19 Variaworld
vr 7-okt Leeuwarden NL Waagplein 10-17 Variaworld
vr 7-okt Eindhoven NL 18 septemberplein Ray Elpee
za 8-okt Arnhem NL Kerkplein 10-17 Variaworld
za 8-okt Vught NL De Elzenburg 11-17 Robbies records
za 8-okt Karlsruhe DE Festhalle Durlach 10-16 Wollys
za 8-okt Cherbourg FR Salle des fetes 9-19
zo 9-okt Sneek NL Bolwerk 11-16 No Dust
zo 9-okt Genk BE Thor Park 10.30-17
zo 9-okt Alkmaar NL Pettemerstraat 5 11-17 Podium Victorie
zo 9-okt Bonn DE Brückenforum 11-16 Agentur Lauber
za 15-okt Schiedam NL Land van Belofte Gijs Disccounter
za 15-okt Middelharnis NL JAC Molenweg 28 11-17 Flakkee
zo 16-okt Kortrijk BE XPO KDX Fairs
za 22-okt Gorinchem NL zaal De Luisterpost 11-17 Robbies records
zo 23-okt Zwolle NL IJsselhallen 10-17 Variaworld
zo 23-okt Bielefeld DE Stadthalle 11-16 Agentur Lauber
zo 23-okt Genk BE Limburghal KDX Fairs
za 29-okt Apeldoorn NL Het Bolwerk Jaco Faas
za 29-okt Oss NL Cultuurpodium Groene Engel 11-17 Robbies records
za 29-okt Nieuwe Niedorp NL dorpshuis Prins Maurits 11-17 platenmarkten.nl
zo 30-okt Leiden NL Marktsteeg 1 11-16 Franck Leenheer
zo 30-okt Helmond NL Markt 11-17 Robbies records
zo 30-okt Ludwigshafen DE Friedrich Ebert Halle 11-16 Wollys
zo 30-okt Hannover DE Brandbox Messe Langenhagen 11-16 Agentur Lauber
ma 31-okt Apeldoorn NL ACEC gebouw 16-23 Variaworld
di 1-nov Heist o/d Berg BE CC Zwaneberg 10-17 Heist record fair
za 5-nov Oosterhout NL Winkelcentrum Arendshof 11-17 Robbies records
za 5-nov Gouda NL Agnietenkapel 10-17 Variaworld
zo 6-nov Sint Niklaas BE zaal t Bauhuis Hobby Club
zo 6-nov Heiloo NL BukBuk 11-16 Trefpuntheiloo.nl
zo 6-nov Rijswijk NL Broodfabriek 10-17 Variaworld
zo 6-nov Essen DE Grugahalle 11-16 Agentur Lauber
zo 6-nov Eelde NL Flowerdome 10-16.30 Vitalis markten
zo 6-nov Koewacht NL Gemeenschapshuis de Vlaschaard 10-17
do 10-nov Utrecht NL Vredenburg 10-19 Variaworld
vr 11-nov Tielt BE zaal JOC Europahal Hobby Club
za 12-nov Den Bosch NL Brabanthallen 9-17 ARC Record Planet
zo 13-nov Den Bosch NL Brabanthallen 10-17 ARC Record Planet
za 19-nov Eindhoven NL Cultuurpodium PopEI 11-17 Robbies records
zo 20-nov Antwerpen BE Expo KDX Fairs
za 26-nov Wien AT Langenfeldgasse 13 10-17 Moses-records
zo 26-nov Wien AT Langenfeldgasse 13 10-17 Moses-records
zo 27-nov Helmond NL Cacaofabriek Ray Elpee
zo 27-nov Gent BE ICC KDX Fairs
zo 27-nov Oberhausen DE Luise Albertz Halle 11-16 Agentur Lauber
zo 4-dec Brussel NL Ravenstein Gallery 10-18 KDX Fairs
zo 4-dec Hengelo NL Metropool 11-16.30 Variaworld
zo 4-dec Veghel NL Noordkade Ray Elpee
zo 4-dec Rehon FR Salle de la jeunesse 10-18
zo 4-dec Cologne DE Stadthalle Mülheim 11-16 Agentur Lauber
za 10-dec Groningen NL Martiniplaza 10-17 Variaworld
zo 11-dec Leiden NL Zaal Scheltema 10-17 Variaworld
zo 11-dec Weert NL Buurtcentrum Moesel 11-16.30 Los Perros
zo 11-dec Düsseldorf DE Stahlwerk 11-16 Agentur Lauber
za 18-dec Maastricht NL MECC 10-17 Variaworld
za 18-dec Aalst BE zaal Sint Anna Hobby Club
zo 18-dec Eeklo BE Molenstraat 31 11-16 N9 Fabriek
zo 26-dec Tilburg NL Hall of fame Ray Elpee
zo 26-dec Dortmund DE Westfalenhalle 11-16 Agentur Lauber

 

Organisatie Land Telefoonnummer e/mailadres
Agentur Lauber D 0211 9559250 mail@schallplatten-boersen.de
ARC NL 0229 213891 info@recordplanet.nl
B&D productions BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Be Pop BE bepopmons@gmail.com
Beverwijkse Bazaar NL 0251-262609 d.bruijne@debazaar.nl
Big bad wolf NL info@bigbadwolfrecords.nl
Brussels record fair BE 0484504949 brusselsrecordfair@gmail.com
Bureau Peen NL 076 5716751 info@bureaupeen.nl
Crazy Cat Events NL 058-8447615 info@crazycatevents.nl
De Hallen NL jos.klijn@gmail.com
De Marktkantine NL crate-diggers-amsterdam-vendor-form
Dedemsvaart Events NL dedemsvaartevents@hotmail.com
Didier Nijns BE 0478 249658 didier.nyns@skynet.be
Jaco Faas
NL https://www.facebook.com/vinylbeurshetbolwerk
Foire Mouscron BE 056 841822 www.foiremouscron.voila.net
Gijs Disccounter NL 06 38740963 https://gijsdisccounter.nl/contact/
Heist Record fair BE 0476 352317 www.heistrecordfair.be
Hobby Club BE 09/380.45.05 rtp@belgacom.net
Peter van den Hoven NL 06 20530485 pvandenhoven@planet.nl
Jukebox fanaat NL 072-5022648 www.jukeboxfanaat.nl
KDX Fairs BE 03 239 56 38 info@kdxfairs.be
Kieldrechtse Verzamelaars BE 0477/62.48.02 kieldrechtseverzamelaars@gmail.com
Kilroy Records Vinylforum BE kilroy@kilroy-records.be
Kinsum NL 06-51851454
Franck Leenheer NL 071-5131323 franck@leenheerrecords.nl
Los Perros NL beurzen@losperros.nl
Metal Record Fair NL info@metalrecordfair.com
Mind Music NL 06 36104018 mindmusic@gervon.nl
Moses records AT 06503301716 www.moses-records.at
N9 Fabriek BE.http://www.n9.be/
No Dust NL 0610469211.henk@nodustrecords.com
Oldies club NL 06-30361797 info@oldiesclubneerkant.nl
Plaatwerk NL plaatwerkbeurs@gmail.com
platenmarkten.nl NL 0642896775
Podium Victorie NL +31649916539 rj@podiumvictorie.nl
QRU NL info@qru.amsterdam
Ray Elpee NL 0629475055 rayelpee@gmail.com
Robbies records NL 06 16152662 robbiesrecords@gmail.com
Rockinwouw NL www.facebook.com/rockinwouw
Sorella's records NL 06 30130179 Laxmi.rec@gmail.com
The Vinyl Countdown NL 06 24620260
Vincent Todeschini FR +33 6 25 12 77 25  v.tod54@gmail.com
Trefpuntheiloo.nl NL 072-5331297
Variaworld NL 06 53381547 debruin055@upcmail.nl
Vitalismarkten NL www.vitalismarkten.nl
Dick van der Wal NL 06-11585556 dvdwal@hotmail.com
Weerselose Markt NL 0541–661640 info@weerselosemarkt.nl
Wolly's DE 06101 128662 info@wollys.de